Pierwsze wrażenia po Watchdog Forum
25 i 26 września 2015 roku, ponad setka osób z organizacji strażniczych, rzeczniczych i takich które chciałyby nimi zostać, spotkała się na forum dla watchdogów. Stanowiło ono dobry moment na refleksję dotyczącą tego, co udało się osiągnąć przez ponad 10 lat, otworzyło też nowe tematy. Działalność strażnicza, jest działalność trudną, mocno wyeksponowaną i nieudanymi przedsięwzięciami…
