O spotkaniu w ramach monitoringu funduszu korkowego w Bielsku-Białej
24 października 2012 roku w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie prezentujące wyniki monitoringu funduszu korkowego przeprowadzonego na terenie miasta. Spotkanie zorganizowała bielska Fundacja Pozytywnych Zmian. Fundacja od kilku miesięcy prowadziła monitoring funduszu korkowego, czyli sprawdzała, na co wydawane są pieniądze pochodzące z zezwoleń na sprzedaż alkoholu, które powinny być przeznaczone na profilaktykę i rozwiązywanie problemów alkoholowych…
