Co w gminie piszczy 2.0
Od trzech lat wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast mają obowiązek przedstawiania co roku mieszkańcom raportu ze swojej działalności. Debiut raportów trudno uznać za udany. Wielu samorządowców traktuje ich przygotowanie jako kolejny obowiązek, a mieszkańcy rzadko się nimi interesują. My jednak widzimy ich ogromny potencjał! Dlatego zaczęliśmy gruntownie przyglądać się tematowi – w zeszłym roku zapytaliśmy…
