Wspieraj działania Watchdoga!

Jako organizacja kontrolująca rządzących stawiamy na niezależne i jawne finansowanie. Tylko dzięki niemu możemy dalej działać. Jeśli chcesz nas wesprzeć, dowiedz się, jak przekazać darowiznę na działania Watchdoga.

Sieć Obywatelska Watchdog Polska to organizacja społeczna, która działa na rzecz ochrony praw obywatelskich oraz poprawy jakości demokracji w Polsce. Zajmujemy się ochroną prawa do informacji i działamy na rzecz większej przejrzystości w życiu publicznym. Jeśli podzielasz nasze cele i chcesz je wesprzeć, możesz przekazać darowiznę. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów, w jakie możesz to zrobić. 

Darowizna jednorazowa

Najbardziej tradycyjny sposób to przelew na konto bankowe.  
Przelewu możesz dokonać na nasze konto o numerze: 29 2130 0004 2001 0343 2101 0001.

W polu “Odbiorca” wpisz nasze dane (znajdziesz je poniżej), a przelew zatytułuj: Darowizna na cele statutowe.

Sieć Obywatelska Watchdog Polska
KRS 0000181348
Ursynowska 22/2, 02-605 Warszawa

Możesz też skorzystać z formularza do jednorazowych wpłat, który znajdziesz na naszej stronie pod adresem:  siecobywatelska.pl/wlacz-sie-5min/#wspieraj_siec

Formularz wygląda tak, jak powyżej  i służy do wpłat jednorazowych. Możesz wybrać jedną z sugerowanych kwot darowizny lub wpisać swoją. Teraz wystarczy już tylko uzupełnić dane i przejść do płatności, której możesz dokonać kartą, przelewem bankowym, BLIK-em lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Kolejną opcją jest wpłata datku przez media społecznościowe. Zarówno na Facebooku, jak i Instagramie masz możliwość bezprowizyjnego przekazania nam darowizny. W tym celu skorzystaj z przycisku “Przekaż datek” lub zorganizuj zbiórkę pieniędzy: www.facebook.com/fundraiser/with_presence/create_dialog Wiele osób korzysta z tej możliwości przy okazji urodzin lub innych wydarzeń.

Wsparcie regularne

Jeśli natomiast zdecydujesz się wspierać nas regularnie, możesz ustanowić na swoim koncie regularną darowiznę na nasze działania. W takim przypadku zdefiniuj, jaką kwotą i jak często chcesz wspierać naszą pracę i zapisz taką dyspozycję (dane dotyczące odbiorcy przelewu są powyżej, w akapicie dotyczącym wsparcia jednorazowego). Poza stałą dyspozycją z Twojego konta, możesz też skorzystać z innych możliwości:

Płatności cykliczne PayPal. Taki formularz znajduje się na naszej stronie pod hasłem “Wsparcie regularne”: siecobywatelska.pl/wlacz-sie-5min/#wspieraj_siec i wygląda następująco:

W tym przypadku również możesz skorzystać z predefiniowanych przez nas propozycji kwot lub wpisać własną za pośrednictwem strony: www.paypal.com/paypalme/siecobywatelska.

Dołączenie do grona Patronek i Patronów Watchdoga na Patronite.pl Ta platforma do crowdfundingu pozwala twórcom i organizacjom na zbiórkę środków finansowych na swoje działania. Nasz profil znajdziesz pod adresem: patronite.pl/watchdog.

Pamiętaj jednak, że korzystając z pośredników (PayPal, PayPro, Przelewy24.pl, Patronite.pl itp.) niewielka część Twojej darowizny zostanie pobrana przez operatora płatności w celu obsługi transakcji. Otrzymamy, więc kwotę pomniejszoną o prowizję operatora.

Odlicz swoje darowizny!

Na koniec warto dodać, że przekazane nam darowizny możesz odliczyć, o czym piszemy na stronie: siecobywatelska.pl/odlicz-swoje-darowizny/ 

Dziękujemy Ci za wspieranie naszych działań!

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *