Prezenty idealne – zostań (naszym) Mikołajem!

29 listopada w naszym sklepie to Dzień Darmowej Dostawy. Możecie wesprzeć działalność Sieci Obywatelskiej i przy okazji rozwiązać coroczny dylemat prezentowy. Do wyboru designerskie przedmioty powstałe w ramach akcji Dbamy o lepszą codzienność i nasze gadżety. A już w najbliższy weekend zapraszamy na Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie, gdzie pojawi się nasze stoisko.

Dlaczego to ważne?

Z co najmniej dwóch powodów. Nadchodzi czas prezentowego szaleństwa. Może zamiast sztampowych upominków z galerii handlowych, warto podarować komuś prezent niosący głębszą ideę? Inspirujący do zmieniania rzeczywistości wokół nas, jak lustro, czajniczek i szklanki powstałe w ramach naszej kampanii społecznej Dbamy o lepszą codzienność? Czy tłumaczący, jak uzyskać informację publiczną, jak nasz notes z instrukcją bądź magnes?  Możecie też wybrać  koszulki (damskie, męskie) i notesy z ‘’Jawność sprzyja’’ lub T-shirty z napisem ‘’wiedza=władza’’ (damskie, męskie), by pokazać, że wierzycie w te hasła i podoba Wam się to, co robimy.

Kupując w naszym sklepie, wspieracie naszą działalność. Jako organizacja kontrolująca władzę musimy być niezależni, dlatego nie korzystamy z pieniędzy władz publicznych. Ten rok jest dla nas przełomowy, bo od maja przestaliśmy utrzymywać się z grantów, o czym już Wam pisaliśmy 2016 rok – zagadkowy, niepokojący, a jednak ekscytujący.

Wierzymy, że uda nam się utrzymać nasze stowarzyszenie dzięki wpłatom darczyńców indywidualnych (Potrzebne nam Twoje wsparcie) oraz działalności gospodarczej – min. prowadzeniu sklepu.

Zasady promocji

Dostarczamy za darmo na terenie Polski wszystkie zamówienia złożone  na stronie naszego sklepu dokonane 29.11.2016 od godziny 00.01 aż do 23.59.

Jeśli napiszecie na adres roksana.maslankiewicz@siecobywatelska.pl , że potrzebujecie dodatkowo ładnego opakowania na prezent, postaram się coś wymyślić. 🙂

Targi Rzeczy Ładnych

Jeśli potrzebujecie więcej czasu do namysłu,  3 i 4 grudnia będziecie w Warszawie i chcecie na żywo przekonać się, że oferowane przez nas przedmioty są naprawdę ładne :-), zapraszamy na Targi Rzeczy Ładnych. Będzie można dotknąć, zobaczyć, wypróbować wszystko z naszej oferty. Na miejscu możemy też zamienić się w świąteczne elfy i spróbować efektownie zapakować to, co u nas zakupicie.

cover_fiolet

Link do wydarzenia znajdziecie tutaj. Targi otwarte są w sobotę i niedzielę od 11.00 do 19.00, pl. Małachowskiego 2.

Pamiętajcie, że kupując u nas, robicie prezent nam, a także watchdogom, których wspieramy i pomagacie udzielać tysięcy darmowych porad prawnych. Zatem zapraszamy i …dziękujemy.

750x200-white

 

 

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *