Wzory na wiosnę!

Po raz kolejny spotkamy się z Wami na Targach Wzory. W weekend 20 i 21 maja będziemy czekać na Was w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Podczas targów będziecie mogli kupić meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria od najlepszych rzemieślników i designerów. Na naszym stoisku będą czekać na Was przedmioty powstałe w ramach kampanii Dbamy o lepszą codzienność  – lustro (projekt Studio Szpunar i  Monika Bienias), czajniczek  (projekt Jan Kochański, Piotr Kodzis) i szklanki (projekt Agnieszka Bar, Wojciech Paszkowski). 

Jeśli szukacie prezentu z przesłaniem z okazji Dnia Mamy lub bez okazji dla siebie, najbliższych, koniecznie do nas zajrzyjcie. Jednocześnie sprawicie prezent i nam  – zakup przedmiotów wspiera finansowo naszą działalność – bezpłatne poradnictwo prawne, wsparcie watchdogów i chodzenie do sądu w obronie prawa do informacji. Jeśli nie uda Wam się z nami spotkać, pamiętajcie, że przedmioty można zakupić także w naszym sklepie internetowym.

Od startu Dbamy o lepszą codzienność minął już rok. Przez ten czas mieliśmy poznać wielu wspaniałych ludzi, spotkać się z Wami podczas wydarzeń związanych z designem w całej Polsce. Wciąż spływają do nas dobre wiadomości wokół dotyczące tego projektu. Kampania została nominowana do nagrody Klubu Twórców Reklamy, a  szklanka projektu Agnieszki Bar jest właśnie wystawiana podczas Poznań Design Days. Ale przede wszystkim mamy nadzieję, że projekt podoba się Wam, wyraża to, co Wam bliskie i inspiruje do dbania o lepszą codzienność. Jeśli chcecie podzielić się swoimi opiniami piszcie roksana.maslankiewicz@siecobywatelska.pl.

Tymczasem my planujemy dalsze działania i czekamy na Was  20 i 21 maja w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Do zobaczenia!

Targi Wzory

20 maja – 21 maja, godz. 11:00 – 20:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Bracka 25, 00-021 Warszawa

Nasze stoisko – pierwsze piętro, dział ceramika/szkło.

Wstęp wolny!

https://wzorytargi.pl/wzory-na-wiosne-2017/

https://www.facebook.com/events/1223456877761123/ 

Poznań Design Days – Wystawa “U źródła” 

13 maja – 20, godz. 12.00 – 18.00

Nowa Gazownia, ul.  Ewangelicka 1, Poznań

Fotografie: Piece of love.

 

 

 

 

 

 

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *