Wygraj staż w naszym Stowarzyszeniu

Chcesz wygrać płatny, wakacyjny staż w Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska? Jesteś studentem bądź absolwentem i nie ukończyłeś 30. roku życia? Uczestniczymy w ogólnopolskim konkursie stażowym „Grasz o staż”.  Do 13 kwietnia zaloguj się na www.grasz.pl i rozwiąż zadanie konkursowe Kampania PR – promocja lokalnych działań watchdogowych. Czekamy właśnie na Ciebie!

obrazek-psi

 

W najbliższy poniedziałek upływa termin nadsyłania przez studentów i absolwentów rozwiązanych zadań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są płatne, wakacyjne staże w renomowanych organizacjach w całej Polski oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech zadań wybranych spośród pięciu kategorii.

„Grasz o staż” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno studentów z uniwersytetów, jak i uczelni technicznych – daje możliwość startu w karierę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Wszystkie staże w konkursie są płatne – stażyści mają zagwarantowane wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc współpracy w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej. Organizatorzy dbają także o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych staży.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Zastanawiasz się, czy warto aplikować na staż w Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska? Przeczytaj opinie naszych praktykantów w artykule Młodzi, zdolni w strażniczym NGO-sie.

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *