Watchdog na Targach Wzory, czyli wzorowe prezenty!

Kupiliście już świąteczne prezenty? Jeśli nie, zapraszamy w ten weekend do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, gdzie będziecie mogli kupić przedmioty z naszej kampanii ,,Dbamy o lepszą codzienność”, a Wasze pociechy będą mogły wziąć udział w warsztatach z projektowania.

Targi Wzory na Gwiazdkę

Targi zaczynają się w sobotę o godzinie 11.00 w budynku Domu Towarowego Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25) i targi wzory dbamy o lepszą codziennośćtrwają do godziny 19.00 w niedzielę. Nasze stoisko znajdziecie na pierwszym piętrze w dziale Ceramika. Oznaczyliśmy je na mapce poniżej. Będziemy na Was czekać z czajniczkami zaprojektowanymi przez Jana Kochańskiego, szklankami projektu Agnieszki Bar, lustrem Studia Szpunar oraz takimi drobiazgami jak nasze koszulki i notesy. Kupując u nas, wspieracie finansowo naszą działalność, za co bardzo dziękujemy! Tutaj znajdziecie link do wydarzenia na Facebooku.

Atrakcje dla najmłodszych

Podczas targów codziennie o godzinie 12.00, w specjalnej strefie dziecięcej na drugim piętrze, będziemy też czekać na małych projektantów. Zapraszamy je do zaprojektowania przedmiotów przyjaznych dzieciom i udziału w warsztacie „Dzieci ulepszają codzienność”. Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, kolorowania, konstruowania i wymyślania. Tutaj zajdziecie informacje o całej ofercie atrakcji dla dzieci podczas wydarzenia.

Kupuj również przez internet

Nie możesz być na Targach? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Tu czeka na Was niespodzianka, której wysyłkę rozpoczynamy od poniedziałku – Watchdogowy kalendarz ścienny – tradycyjny oraz w wersji do samodzielnego wydruku!

Od niedawna możecie wybierać z szerszej oferty przesyłek, oprócz dostawy kurierem i pocztą, możecie zamawiać zakupy do Paczkomatów, punktów Ruch. Wysyłamy zakupy najszybciej jak to możliwe, więc o ile nasi dostarczyciele nie zawiodą, prezenty powinny znaleźć się u Was jeszcze przed świętami. 

A jeśli obdarowaliście już całą rodzinę przedmiotami z naszego sklepu, przypominamy, że wspierać nas możecie również robiąc zakupy w innych sklepach internetowych. Wystarczy wejść na FaniMani.pl i wskazać Sieć Obywatelską Watchdog Polska, a sklep, w którym zrobicie zakupy, przekaże nam część swojego zysku. Aktualne promocje znajdziecie na stronie Okazje – FaniMani.pl. Do zobaczenia na Targach lub wirtualnie!

Dziękujemy, że jesteście z nami! 

 

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *