Wspieraj Sieć, kupując – dziś dzień darmowej dostawy!

Kupiliście już świąteczne prezenty? Co powiecie na podarki z watchdogową misją? Tylko dziś w naszym sklepie darmowa dostawa!

Świąteczny prezent i darmowa dostawa

Myślicie już o świątecznych zakupach? Wyjątkowe prezenty możecie kupić w naszym sklepie,  a jeśli zakupu dokonacie dziś, z okazji Dnia Darmowej Dostawy, wyślemy je za darmo. Co Wy na to? Kupujecie piękne rzeczy, wspieracie nas finansowo, wysyłacie w świat wiedzę o watchdogach, zyskujecie podwójną satysfakcję! ????

Naszą działalność możecie weprzeć, wybierając designerskie szklanki, czajniczek lub lustro powstałe w ramach akcji Dbamy o lepszą codzienność. W ofercie mamy także koszulki, naklejki, magnesy, notatniki. Przed zakupem zapoznajcie się z Regulaminem naszego sklepu.

Fanimani.pl

Jeszcze jedna informacja. Często robicie zakupy w Internecie? Możecie nas wspierać za każdym razem, gdy kupujecie online. Nie tylko w naszym sklepie. Wystarczy wejść na FaniMani.pl i wskazać Sieć Obywatelską Watchdog Polska, a sklep, w którym zrobicie zakupy, przekaże nam część swojego zysku. Aktualne promocje znajdziecie na stronie Okazje – FaniMani.pl. Oszczędzaj i pomagaj nam z FaniMani.pl – rób DOBRE zakupy!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *