Pierwsze lokalne spotkanie podsumowujące Obywatelski Monitoring Sportu – będziemy w Zakrzówku

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące Obywatelski Monitoring Sportu prowadzony w gminie Zakrzówek i będące okazją do dyskusji o zarządzaniu sportem na poziomie gminy. Spotkanie odbędzie się 7 maja 2013 roku o godzinie 17 w Gminnym Domu Kultury w Zakrzówku przy ul. Żeromskiego 24B.

Zakrzówek to jedna z jedenastu gmin, która została zmonitorowana w ramach Obywatelskiego Monitoringu Sportu. Monitoring prowadziła Magdalena Ciołek z Fundacji Akademia Współpracy. Zebrane przez Lokalną Strażniczkę dane zostały wpisane do narzędzia na stronie sport.siecobywatelska.pl. Na ich podstawie powstał raport zawierający wyniki obserwacji, a także wnioski i rekomendacje, czyli propozycje zmian przygotowane przez Lokalną Strażniczkę.

Na spotkaniu zostaną przedstawione wnioski z prowadzonego od września do grudnia 2012 roku w Zakrzówku Obywatelskiego Monitoringu Sportu. Dowiecie się m. in. jakie jest miejsce sportu w strategicznych dokumentach gminy Zakrzówek, jak wygląda gminna polityka informowania o ofercie sportowej, jakie organizacje sportowe działają na terenie gminy i które z nich otrzymały dofinansowanie z gminnego budżetu. Mamy nadzieję, że te informacje staną się punktem wyjściowym do dyskusji o zarządzaniu sportem na poziomie gminy.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych – mieszkańców i mieszkanek gminy, przedstawicieli organizacji sportowych oraz władz gminy.

Zapraszamy 7 maja 2013 roku (wtorek) o godzinie 17:00 do Gminnego Domu Kultury w Zakrzówku przy ul. Żeromskiego 24B.

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *