Watchdog z nagrodą od Patronite.pl

Podczas tegorocznego Patronite Forum Watchdog otrzymał nagrodę od Patronite.pl za działalność społeczną!

Patronite Forum to coroczne wydarzenie dla autorów i autorek ery cyfrowej. Jest to spotkanie twórców i twórczyń zrzeszonych na platformie crowdfundingowej Patronite.pl oraz zespołu samego Patronite. Podczas tego jednodniowego wydarzenia pełnego wykładów i debat, wręczane są również wyróżnienia i nagrody dla osób, organizacji i inicjatyw działających na platformie Paronite.pl.

Sieć Obywatelska Watchdog Polska, która na Patronite.pl działa od października 2020 roku, została laureatem w kategorii społecznej.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i za wsparcie od ekipy serwisu. Cieszymy się, że na Patronite jest miejsce dla organizacji społecznych i inicjatyw takich, jak nasza działających na rzecz ochrony praw człowieka, demokracji i praworządności.

Ogromne podziękowania kierujemy też oczywiście naszych Patronek i Patronów oraz wszystkich osób, które wspierają finansowo nasze działania. Dziękujemy za Wasze zaufanie i za to, że umożliwiacie nam realizowanie naszej misji związanej z jawnością i prawem do informacji ❤

Roksana Maślankiewicz i Agnieszka Zdanowicz z nagrodą od Patronite.

Gratulujemy wszystkim pozostałym wyróżnionym twórczyniom i twórcom i zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu Patronite pod adresem:

https://patronite.pl/watchdog

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *