Wspieraj nas na Patronite!

Dołącz do grona Patronek i Patronów Watchdoga. Pomóż nam patrzeć władzy na ręce i rozwijać narzędzia technologiczne, które nam to ułatwiają. Sprawdź, co zmieniło się na naszym profilu Patronite.

Naszą siłą są ludzie, którzy wspierając nasze działania legitymizują je i przyczyniają się do walki o lepsze państwo. Brzmi górnolotnie? Być może, ale działamy w oparciu o niezależne środki, które uda nam się pozyskać od ludzi i instytucji, które wspierają watchdogi w Polsce

Żeby działać, potrzebujemy regularnego wsparcia. Twojego wsparcia.

DOŁĄCZ DO PATRONEK I PATRONÓW WATCHDOGA

Na co zbieramy?

Bieżące koszty działań naszej organizacji związane z prowadzeniem postępowań sądowych, działaniami prawnymi na rzecz jawności i monitorowaniem działań instytucji publicznych to ok. 22 000 zł miesięcznie. To właśnie na te wydatki chcemy w pierwszej kolejności przeznaczyć pieniądze zebrane na Patronite, a jeśli uda nam się zebrać więcej, to przeznaczymy je na pozostałe działania statutowe naszej organizacji. Szczegółowe informacje podajemy na naszym profilu Patronite.

Transparentność

Twoja wpłata umożliwia nam działanie i opłacenie bardzo konkretnych kosztów, które sprawdzisz w BIP Watchdoga. Nie mamy nic do ukrycia 🙂

Jak nie Patronite, to co?

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego –  możesz wesprzeć nas również przekazując 1% (a od 2023 r. 1,5%) podatku – nasz KRS to 0000181348, wpłacając jednorazową darowiznę na konto, a nawet robiąc zakupy w internecie przy użyciu aplikacji FaniMani. Wszystkie metody wsparcia, z których możesz znajdziesz na www.siecobywatelska.pl/wspieraj Wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i dołóż swoją cegiełkę do budowania jawnego państwa!

DOŁĄCZ DO PATRONEK I PATRONÓW WATCHDOGA

Dziękujemy!

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *