Obywatelska kontrola wyborów i co jeszcze?

Sieć Obywatelska Watchdog Polska zaprasza na spotkanie online pt. “Obywatelska kontrola wyborów i co jeszcze?”, które odbędzie się 03.10.2023 r. o godzinie 19.00. Transmisja na kanale Youtube Watchdog Polska oraz naszym Fb.

Przed nami gorący okres przedwyborczy. Wiele się dzieje. My, organizacje społeczne działamy pełną parą – sieciujemy się, edukujemy, prowadzimy duże i małe akcje profrekwencyjne.

Dlatego z przyjemnością zapraszamy Państwa na live z Nathalie Bolgert – kobietą-instytucją z wieloletnim doświadczeniem w działaniach na rzecz społeczeństwa obywatelskiego oraz osobą z niezwykłą charyzmą, motywującą innych do działania.

Będziemy rozmawiać o obywatelskiej kontroli wyborów oraz o tym, jak mówić do ludzi, żeby zachęcić ich do udziału w wyborach.

Zachęcamy do słuchania oraz zadawania pytań w czasie trwania wydarzenia.

03.10.2023 r. o godzinie 19.00. Transmisja na kanale Youtube Watchdog Polska oraz naszym Fb.

Nathalie Bolgert – krótko pracowała we Francji jako nauczyciel, a potem konsultant strategiczny. Od 1990 r. mieszka i pracuje w Polsce. Najpierw w pierwszym zespole twórców banku BISE S.A., potem w różnych projektach, m.in europejskich. W 1999 r. była pierwszą dyrektorką Funduszu PAFPIO, gdzie pracuje do dziś. Związana od początku (1995 r.) z ruchem Banków Żywności, obecnie Członek Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności.

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *