Nie taki BIP straszny jak go malują

6 czerwca w Szczecinie nasz prawnik Bartosz Wilk poprowadzi mini szkolenie o tym, dlaczego organizacje pozarządowe powinny (w niektórych przypadkach muszą) prowadzić Biuletyn Informacji Publicznej. Zapraszamy.

Szkolenie organizuje Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3. Skierowane jest do przedstawicieli, wolontariuszy lub osób zatrudnionych w organizacjach pozarządowych z terenów Szczecina.

Na spotkaniu zostaną poruszone tematy związane z obowiązkowym BIPem oraz o zmianach, jakie wprowadza Ustawa o Pożytku Publicznym i Wolontariacie w stosowaniu Biuletynu.

Krótko o prowadzącym:

Bartosz Wilk – członek i współpracownik Sieci Obywatelska Watchdog Polska. Prawnik, koordynator tworzonego w Sieci Korpusu Służby Prawnej. O prawie do informacji publicznej pisze w tekstach naukowych i materiałach prasowych oraz opowiada podczas konferencji i szkoleń. W Stowarzyszeniu pracuje nad tym, aby było ono miejscem możliwie najbardziej przyjaznym dla praktykantów, wolontariuszy i wszelkich osób, które chcą wspólnie działać na rzecz jawności.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://sektor3.szczecin.pl/event/mini-szkolenie-musi-posiadac-bip/?instance_id=98

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *