Odwiedzają nas

Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich (Sieć Obywatelska Watchdog Polska) prowadzi rozbudowaną współpracę w zakresie przyjmowania wizyt studyjnych. Jeszcze zanim zaczęliśmy rozwijać nasze projekty jako Stowarzyszenie, dzieliliśmy się naszymi doświadczeniami z działalności Lokalnych Grup Obywatelskich.

Od października 2004 roku odwiedzają nas regularnie grupy studyjne z krajów postsowieckich.

Naszymi stałymi gośćmi były m.in. grupy z Mołdowy- biorące udział w projekcie Bez korupcji. Społeczna kontrola władz lokalnych, które spotykały się z przedstawicielkami Warszawskiej Grupy Obywatelskiej oraz  Technika Wolnego Słowa. Wizyty studyjne organizowała Fundacja Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej.
wizyty_studyjne

 

W 2006 gościliśmy przez miesiąc stażystę z Ługańska (Ukraina) w ramach programu strażniczego realizowanego przez Freedom House.

Od 2006 roku spotykamy się z uczestnikami projektu Study Tours to Poland. Wizyty organizowała Fundacja Edukacja dla Demokracji.

Od czerwca 2007 roku odwiedzają nas także uczestniczki i uczestnicy projektów studyjnych dla młodych analityków polityki publicznej z Rosji i Ukrainy. Wizyty studyjne organizował Instytut Spraw Publicznych.

W 2008 gościliśmy uczestników projektu Obywatelska Mołdowa realizowanego przez Federację Organizacji Służebnych Mazowia
oraz przedstawicieli litewskich organizacji i instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem korupcji, w ramach projektu Młodzi w Przejrzystej Polsce realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Odwiedzają nas także przedstawiciele organizacji z Unii Europejskiej zainteresowani naszymi działaniami.

W lipcu 2007 odwiedzili nas przedstawiciele Transparency International Słowacja, zaś w maju 2008 Social Ekonomi Skane ze Szwecji.

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *