Nasz Kreatywny Pracownik!

Krzysztof Łoś, członek i webmaster Stowarzyszenia, odebrał dzisiaj (4 lipca 2011 roku) pierwsze wyróżnienie w kategorii „Kreatywny Pracownik” w konkursie Kreowanie Jutra, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Krzysztof otrzymał nagrodę za stworzenie panelu społecznościowego dla członków Stowarzyszenia, połączonego z wiki i wirtualnym dyskiem.

krzysodbiera1.jpg

Panel społecznościowy usprawnia komunikację oraz wymianę informacji pomiędzy członkami i członkiniami Stowarzyszenia, mieszkającymi w całej Polsce. Jest miejscem, w którym zbieramy dokumenty, procedury i aktywności. Przez dwa lata, które minęły od uruchomienia panelu zmieniały się nasze potrzeby – Krzysztof stale wychodzi naprzeciw, rozwija funkcjonalności, rozbudowuje platformę i usprawnia procesy zarządzania działaniami Stowarzyszenia.

Konkurs Kreowanie Jutra organizowany był w ramach kampanii promującej postawy proinnowacyjne wśród pracowników i pracodawców. Konkurs promuje nowatorskie i racjonalizatorskie rozwiązania konkretnych pracowników i pracowniczek – inicjatorów zmian. Innowacje są świadectwem twórczego zaangażowania i chęci wpływania na przyszłość miejsca pracy, a odpowiednie środowisko motywuje do kreatywności.

Główną Nagrodę w konkursie w kategorii „Kreatywny Pracownik” otrzymał Damian Sobczak z Przedsiębiorstwa Prywatnego „Jumarpol” za projekt inteligentnej głowicy namiarowej do wiertnic hydraulicznych ze śledzeniem teleoptycznym, mający usprawnić pracę w trudnych warunkach przy realizacji podziemnych przepustów rurowych. Przyznano również trzy wyróżnienia – pierwsze otrzymał twórca naszego panelu – Krzysztof Łoś, drugie zespół z firmy Sitech Sp. z o.o. – Paweł Bieleń, Mirosław Gettner i Marcin Rawecki za rozwiązanie: „Kalibrator rurek do siedzisk samochodowych”, trzecie zespół z firmy Electrolux Poland Sp. z o.o. – Marcin Gurgul, Anna Wanat i Małgorzata Zacharuk za innowację dotyczącą „Zielonego Biura”. Jury konkursu nagrodziło także firmy: Sitech (nagroda główna) i Electrolux Poland (wyróżnienie) w kategorii „Pracodawca Przyjazny Kreatywności”.

Krzysztofowi gratulujemy i cieszymy się z jego sukcesu! Mamy nadzieję, że nadal będzie rozwijał nasze zasoby i inicjował pozytywne zmiany!

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *