Festiwalowe lato z Watchdogiem!

Spotkania z uczestnikami letnich festiwali stały się już nasza małą tradycją, nie może ich zabraknąć i w tym roku. Tym razem będziemy na Open’er Festival w Gdyni oraz na Pol’and’rock w Kostrzynie nad Odrą.

Gdynia już za moment!

W Gdyni na Open’er Festival będziemy między 3 a 6 lipca. Znajdziecie nas w namiocie strefy NGO, mieszczącym się między Alter Cafe a strefą Rzecznika Praw Obywatelskich.

                                                                           Mapa terenu Open’er Festival 2019. Materiał organizatorów
Sprawdzamy, jak jest

Wszystko, co przygotowaliśmy w tym roku dla festiwalowiczów, tym razem spina bliskie naszym sercom hasło ,,Sprawdzamy, jak jest”. Na naszym stoisku będzie można porozmawiać z nami o prawie do informacji publicznej i skorzystać z porady prawnej w tym zakresie. Dla artystycznych dusz przygotowaliśmy przestrzeń do wypowiedzi o jakości otaczających nas przekazów medialnych i informacji. Byście mogli zabrać jawnościowe przesłanie w świat, będziemy mieć dla Was masę przypinek i zmywalnych tatuaży.

Możemy Wam jeszcze zdradzić, że festiwale będą też jedną z pierwszych okazji do skorzystania z naszego nowego narzędzia do analizy danych, pozyskanych w wyniku naszych wniosków o informację publiczną. O nim więcej opowiemy już niebawem. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń! 

Zapraszamy też do Kostrzyna nad Odrą!

Nie możecie być z nami w Gdyni? Wpadnijcie do Kostrzyna nad Odrą! Od 1 do 3 sierpnia znajdziecie nas w na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych. Tam w namiocie biura Rzecznika Praw Obywatelskich, które jak co roku gości również organizacje zajmujące się prawami człowieka, będziemy również czekać na Was z naszymi informacjami, poradami i atrakcjami.

Do zobaczenia na festiwalowym szlaku! 🙂

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *