PSL ujawnia informacje o wydatkach

PSL dołączyło do partii, które udostępniły nam zestawienie wydatków swojego komitetu wyborczego z kampanii parlamentarnej w 2015 r.

W tekście W partiach trochę przejrzyściej informowaliśmy, że na nasze wnioski o przedstawienie rejestru wydatków przed wyborami w 2015 roku i bezpośrednio po nich, odpowiedziały pozytywnie Nowoczesna, Razem i Zieloni. Pod koniec kwietnia, bez składania skargi do sądu, kolejna partia – Sojusz Lewicy Demokratycznej – udostępniła zestawienie wydatków, a na początku lipca informowaliśmy o tym, że zdecydowała się na to również Platforma Obywatelska. Teraz dołączyło do nich Polskie Stronnictwo Ludowe, które poza wydatkami, udostępniło nam również zestawienie wpływów.

[…] przesyłamy zestawienie wpływów i wydatków z konta Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe w kampanii parlamentarnej w 2015 r. Jednocześnie przepraszamy za  opóźnienie w naszej odpowiedzi na Państwa wniosek, które nie wynika z naszej złej woli ale z problemów z systemem informatycznym. […]

Spośród wszystkich partii, które dostały się do parlamentu, na nasz wniosek nie odpowiedział już tylko PiS. Milczą także Twój Ruch oraz Polska Partia Socjalistyczna i Unia Pracy.

Dodatkowo PSL odpowiedział również na inne nasze zapytanie, które dotyczyło wydatków partii za okres od 01-09-2015 r. do 29-02-2016 r.

Udostępnione nam dokumenty:

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *