Dbamy, dbacie i dbajcie!

Przez ponad tydzień mogliście oglądać wystawę przedmiotów powstałych w ramach kampanii „Dbamy o lepszą codzienność” na Wawa Design Festiwal. Była to dla nas okazja do sprawdzenia, jak podobają Wam się lustro, czajniczek, szklanka i klawiatura. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, uczestniczyli w warsztatach. Tych, którym spodobały się nasze przedmioty zapraszamy do naszego sklepu.

Przez te kilka dni opowiadaliśmy o watchdogach na różne sposoby. Alina Czyżewska poprowadziła warsztat o tym, jak mieszkańcy mogą zmieniać otaczającą ich przestrzeń, Marcin Talarek – pomysłodawca  kampanii „Dbamy o lepszą codzienność” – opowiadał o jej idei i kulisach, Areta Wasilewska-Gregorowicz z pomocą swojej rodzinki zorganizowała niesamowite zajęcia dla dzieci. Mamy nadzieję, że sama wystawa i historie niezwykłych spotkań watchdogów i projektantów też Was zainspirowały. Dbajcie o lepszą codzienność i w zastanawiajcie się, co w swoich relacjach, pracy czy społeczności możecie ulepszyć.

p60902-163811

Co dalej? Zadebiutowaliśmy na festiwalu designu. Jeszcze kilka miesięcy temu byśmy się tego nie spodziewali.  Ale jeśli możemy opowiadać o działaniach strażniczych w nieszablonowy sposób, przy takich okazjach jak  Wawa Design Festiwal, to czemu nie? W październiku wybieramy się na Łódź Design, nie wykluczamy pojawienia się przedmiotów w innych miejscach. Zależy nam, by pokazały się w przestrzeni publicznej,  nie tylko podczas imprez designerskich, ale w innych miejscach, w których lubicie bywać (np. kawiarniach) lub uważacie, że warto by się tam pojawiły. Jeśli macie jakieś pomysły – piszcie.p60911-142835

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia. Szczególnie przyjrzyjcie się projektom dzieci. Zachwyciły nas! Szczególnie czajniczek hybrydowy gwiżdżący jak ptaki,  szklanka zmieniająca kolor w zależności od napoju i temperatury oraz plecak odrzutowy. Już wiemy, gdzie szukać kolejnych projektantów. 😉

Dziękujemy za wszystkie zdjęcia i selfie na Instagramie opatrzone hashtagiem #dbamyolepszącodzienność. Z przyjemnością się je oglądało.

 

Patronat nad wystawą objął Polish design now.

p60910-142759p60910-144908p60910-152416p60911-144353

 

 

 

 

Pomóż jawności i naszej niezależności!

Komentarze

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *